Rewolucja Perfum - O nas - Rewolucja Perfum - tanie odpowiedniki mega jakości

Przejdź do treści

RewolucjaPerfum - o nas

Za pomocą sklepu internetowego dostarczamy Ci oryginalne perfumy oraz odpowiedniki zapachów luksusowych marek. U nas znajdziesz produkty z najwyższej półki, które znane są na całym świecie. RewolucjaPerfum to niezastąpiona jakość w rewolucyjnie niskiej cenie.

Sklep internetowy RewolucjaPerfum.pl powstał dzięki pasji do markowych perfum. My dajemy Ci wybór. Kupując swój ulubiony zapach, możesz wybrać oryginał lub odpowiednik. Przekonaj się sam i zachwyć selekcją perfum w dopasowanych do twoich wymagań buteleczkach. Duży asortyment, zachęcająca cena i szybka wysyłka to właśnie Rewolucja Perfum. Dołącz do grona naszych klientów i przekonaj się sam, czemu zdobyliśmy zaufanie Polaków.
RewolucjaPerfum - nasze atuty
Fantastyczna jakość za rozsądną cenę

Nasze odpowiedniki znanych perfum są fantastycznej jakości, sprzedawane w rozsądnej cenie. Udowadniamy, że można stworzyć produkt dobry, a tani. Podaruj nam trochę swojego zaufania, przetestuj i przekonaj się sam. Prowadzimy prawdziwą Rewolucję Perfum!
Dbamy o Twój portfel

Nowatorska metoda sprzedaży perfum w formie dopełniaczy (Fillerów) to ekonomiczne rozwiązanie. Nie wyrzucaj swojej szklanej buteleczki. Każdorazowe kupno kolejnego flakonika generuje dodakowe koszty. Po co się obciążać? Każdy z nich nadaje się do ponownego i samodzielnego napełnienia naszymi zapachami. Kup Filler.
Pierwsze zakupy to wybór ulubionego zapachu i buteleczki, odpowiadającej twoim wymaganiom.
Drugie zakupy to ponownie Twój ulubiony zapach, lecz w cenie niższej niż poprzednio, a to wszystko zasługa naszego innowacyjnego i ekonomicznego rozwiązania, jakim jest Filler.
Mocny i trwały zapach

Nie każdy umie wyprodukować mocne i trwałe zamienniki znanych perfum. My umiemy!
Wiemy, że moc i trwałość zapachu to jedne z jego najważniejszych cech. Postaraliśmy się i stworzyliśmy taką formulację, która pozostanie z Tobą na cały dzień i pozwoli rozkoszować się wspaniałym zapachem aż do kolejnej aplikacji.
Francuskie esencje

Nasze odpowiedniki znanych perfum są produkowane z FRANCUSKICH esencji najwyższej jakości, tzw. FINE FRAGRANCES. Woda perfumowana z 16% zawartości koncentratu zapachowego dobrej jakości, nie raz będzie znacznie lepsza od tej z 25% zawartości koncentratu niższej jakości. Często użytkownicy niesłusznie porównują perfumy tylko na postawie procentowej zawartości olejków, nie wiedząc jak ważna jest ich jakość!
Bez dodatków barwników

W składzie naszych odpowiedników znanych zapachów nie ma dodatkowych barwników. Utrzymują one swój naturalny odcień. W zależności od zapachu może on być kremowy, żółty, różowy czy nawet czerwony. Perfumy, tak jak wino, dojrzewają i z czasem mogą zmieniać swój kolor. W żadnym przypadku nie musi to oznaczać nic złego. Wręcz przeciwnie! W dojrzałych perfumach nuty zapachowe mają więcej czasu, aby się dokładnie przeniknąć.
Zdecydowanym atutem braku dodatkowych barwników jest zminimalizowana możliwość negatywnego wpływu perfum na kolor i stan Twoich ubrań.
Badania dermatologiczne

Nasze odpowiedniki znanych zapachów przechodzą badania dermatologiczne na ludziach. Jest to jedyna pewna metoda uzyskania produktu, który jest bezpieczny. Dbamy o Twoje zdrowie!  
Nie testujemy na zwierzakach

Kochamy zwierzęta i nie chcemy narażać ich na niebezpieczeństwo związane z testowaniem perfum na ich delikatnej skórze. Stanowią dla nas wartość i dlatego nie moglibyśmy sobie wyobrazić, żeby ktoś wyrządził im ból i stres. Z całego serca wspieramy i stosujemy się do Ustawy zabraniającej testowania kosmetyków na zwierzętach.
Dbamy o środowisko

Nowatorska metoda sprzedaży dopełniaczy (Fillerów) odpowiedników najbardziej znanych perfum to ekologiczne rozwiązanie. Nasze Fillery wyprodukowane są z tworzywa w pełni nadającego się do recyklingu. Nie wyrzucaj swojej szklanej buteleczki i atomizera. Każda z nich nadaje się do ponownego i samodzielnego napełnienia. Sam proces przelewania z Fillera do flakonika jest bardzo prosty i nie wymaga korzystania z lejka. Nasz Filler jest tak zaprojektowany, aby bezpiecznie i łatwo przelać perfumy, dzięki końcówce umieszczonej pod zakrętką. Kup Filler.
Bezpieczne transakcje

Jeżeli zdecydujesz się zapłacić kartą płatniczą lub szybkim przelewem, transakcja jest szyfrowana i chroniona najwyższymi zasadami bezpieczeństwa. Zakupy u nas są radością nieskrępowana obawami. Nie musisz martwić się o bepieczeństwo swoich danych. Operatorem jest znana firma wszechobecna w Polsce "Tpay" obsługująca ponad 40.000 sklepów.
RewolucjaPerfum.pl to perfumeria internetowa

Nasze zasady są proste. Ty wykonujesz kilka kliknięć, a my dostarczamy twoje ulubione zapachy prosto pod twoje drzwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wiemy, jak pakować produkty, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Każde Twoje zamówienie otrzyma całą naszą uwagę.

Dołącz do RewolucjiPerfum!

Zespół RewolucjaPerfum.pl  
Wróć do spisu treści